بعد از هر خرید 50 هزار تومان بازگشت وجه خواهید داشت، راستی کد تخفیف داری؟

معرفی بهترین کیف پول های بیت کوین

علی سیتی / معرفی بهترین کیف پول های بیت کوین

تالیف

elham adriyani

زمان انتشار

9 مرداد 1401

نظرات

بدون نظر

آنچه که در این مطلب می خوانید:

کیف پول‌ها وسیله‌ای هستند برای نگهداری ارزهای فیات مانند دلار و ریال، اما نوعی دیگر از کیف پول‌ها در بازار معاملاتی تحت عنوان کیف پول‌های دیجیتالی موجود هستند، که دیگر ظاهر فیزیکی ندارند. این نوع کیف پول‌ها ابزاری برای نگهداری ارزهای دیجیتالی مانند بیت کوین و اتریوم هستند. اما سوال مهم این است که آیا تمامی کیف پول‌های موجود را می‌توان بهترین کیف پول بیت کوین به شمار می‌آورد؟

انواع مختلفی از کیف پول هاب بیت کوین در بازار جهانی کریپتوکارنسی در حال فعالیت هستند، اما این که کدام یک از کیف پول‌ها معتبر هستند یا معیار انتخاب یک کیف پول مناسب کدامند برای برخی از سرمایه‌گذاران سوالی اساسی است که در این مقاله به معیارهای انتخاب یک کیف پول مناسب و معرفی بهترین کیف پول بیت کوین می‌پردازیم.

معرفی بهترین کیف پول بیت کوین

منظور از بهترین کیف پول بیت کوین چیست؟

برای معرفی هر چه بهتر کیف پول بیت کوین، ابتدا باید بدانیم که ارز دیجیتال چیست. رمز ارزها یا کیریپتوکارنسی‌ها وجود فیزیکی ندارند و به صورت یک سری کد ساخته شده‌اند. بیت کوین ها که به عنوان اصلی‌ترین ارز در این بازار جهانی شناخته شده است که نمی‌توان آن‌ها را در یک کیف پول مثلا چرمی نگهداری کرد.

بنابراین نیاز به داشتن بهترین کیف پول های دیجیتال بیت کوین است. کیف پول‌های دیجیتالی هم از یک سری کد روی شبکه بلاک چین (Blockchain) تشکیل شده‌اند. البته باید بدانید که تمامی کیف پول‌ها که ارز بیت کوین را پشتیبانی می‌کنند در این بازار به عنوان کیف پول‌های بیت کوین نام برده می‌شوند.

ساز و کار و عملکرد کیف پول بیت کوین را می‌توان به عملکرد حساب‌های بانکی تشبیه کرد. آدرس کیف پول بیت کوین مانند شماره شبا یا شماره حساب بانکی است که اگر قصد دریافت بیت کوین از شخصی دیگر را دارید باید این آدرس را در اختیار آن ها قرار دهید.

اما یک تفاوت اصلی بین آدرس کیف پول بیت کوین و حساب بانکی و شماره شبا وجود دارد. شماره حساب بانکی و شماره شبا برای انجام تمامی تراکنش‌ها یکسان است، در صورتی که آدرس کیف پول بیت کوین برای هر تراکنشی تغییر می‌کند.

معرفی بهترین کیف پول بیت کوین

معیار انتخاب بهترین کیف پول بیت کوین

اگر شما قصد دارید روی ارزهای دیجیتال به خصوص ارز بیت کوین سرمایه‌گذاری کنید باید به دنبال پیدا کردن ایمن‌ترین و بهترین کیف پول های بیت کوین باشید تا دارایی های شما کاملا در امان باشند، اما انتخاب یک کیف پول معتبر در بین صدها کیف پول امری دشوار است. شما با در نظر گرفتن معیارهای زیر می‌توانید انتخاب بهتر و منطقی‌تری داشته باشید. با ما همراه باشید.

معیار اول: میزان آشنایی و شناخت کاربران از سازوکار کیف پول‌ها

امنیت و روش کار ساده کیف پول‌ها برای کاربران تازه‌وارد دو معیار مهم به شمار می‌آید، در حالی که کاربران با تجربه این بازار همیشه به دنبال امکانات بیشتر و پیچیده‌تری برای شخصی‌سازی کردن تراکنش‌های خود هستند.

معیار دوم: نوع کیف پول و بستر استفاده از آن

با توجه به نیازتان می‌توانید بهترین کیف پول بیت کوین را در بین کیف پول‌های سخت‌افزاری، دسکتاپ، موبایل، وب و کاغذی پیدا کنید که هر کدام مزایا و معایب مختص به خود را به همراه دارد. به عنوان مثال، امنیت کیف پول‌های سخت‌افزاری نسبت به سایر کیف پول‌ها بیشتر است. اما کیف پول‌های موبایل امکان دسترسی به دارایی بیشتری دارد.

کیف پول موبایل بیت کوین

معیار سوم: میزان آشنایی کاربران با قوانین هر کیف پول

برخی کیف پول‌ها قوانین و مقررات منحصر به فردی از جمله میزان کارمزد انجام هر تراکنش، امکان راه‌اندازی نود (Node)، میزان دسترسی کاربران به دارایی خود، حریم خصوصی، یا بسترهای مختلف یک کیف پول مثل کیف پول‌هایی که هم نسخه دسکتاپ دارند و هم موبایل همگی جز قوانین مهم هر کیف پول می‌باشد که با مطالعه دقیق هر موارد می‌توانید با توجه به نیازتان انتخاب بهتر‌ی داشته باشید.

معیار چهارم: میزان امنیت کیف پول

توجه داشته باشید که سازندگان بهترین کیف پول بیت کوین چه نوع امنیت و پشتیبانی برای کیف پول‌ها به کار برده‌اند. به عنوان مثال، اگر شما نگران امنیت دارایی خود هستید می‌توانید خرید کیف پول سخت افزاری را در نظر بگیرید، اما اگر قصد دارید با کیف پول‌های نرم‌افزاری کار کنید توجه داشته باشید که آیا از تایید دو عاملی برای تامین امنیت کیف پول خود استفاده کرده اند یا خیر. ویژگی مهم تایید دو عاملی این است که قبل از نهایی کردن تراکنش برای شما ایمیل و یا پیامک ارسال می‌کند و در صورت تایید شما فرایند تراکنش تکمیل می‌شود. بنابراین اگر شما احتمال می‌دهید که شخصی دیگر به کیف پول شما دسترسی دارد اصلا نگران نباشید چرا که بدون تایید نهایی نمی‌تواند تراکنشی را انجام دهد.

امنیت کیف پول بیت کوین

معرفی بهترین کیف پول بیت کوین

همانطور که می‌دانید کیف پول‌های متعددی در بازار بزرگ کریپتوکارنسی موجود است اما همیشه در تامل هستیم که بهترین کیف پول بیت کوین کدام است. هر کدام دارای ویژگی‌های و امکانات متعددی هستند که انتخاب را برای سرمایه‌گذاران دشوار می‌کند. اما شما می‌توانید خرید انواع کیف پول بیت کوین از علی سیتی را در نظر داشته باشید.

اما سالیان سال در صدر لیست بهترین کیف پول های کریپتو، کیف پول نرم‌افزاری موبایل تراست والت (Trust Wallet) و کیف پول سخت‌افزاری لجر نانو اس (Ledger Nano S) قرار دارند. ما قصد داریم به طور کامل‌تر در این بخش لیستی از بهترین کیف پول های بیت کوین در سال 2022 معرفی کنیم.

  • کیف پول موبایل تراست والت

یکی از بهترین کیف پول‌های دیجیتال بیت کوین تراست والت (Trust Wallet) است. این کیف پول وابسته به صرافی بایننس است که به کاربران خود به بیش از یک میلیون ارز دیجیتال و همچنین توکت غیر قابل معاوضه (NFT) دسترسی می‌دهد تا بتوانند توسط موبایل خود ارزهای ذخیره شده را مدیریت کنند.

کاربری آسان کیف پول تراست والت این امکان را در اختیار کاربران تازه‌وارد می‌دهد تا به راحتی ارزها را ارسال، دریافت، مبادله و ذخیره کنند. این کیف پول به دلیل این که کلیدهای خصوصی کیف پول شما را در هیچ بستری ذخیره نمی‌کند جز ایمن‌ترین کیف پول‌ها به شمار می‌رود و کسی نمی‌تواند به آن دسترسی داشته باشد.

کیف پول موبایل تراست والت

  • کیف پول سخت افزاری لجر نانو اس

اگر شما قصد دارید سرمایه‌گذاری بزرگی روی ارزهای دیجیتال به خصوص بیت کوین انجام دهید پیشنهاد می‌شود برای نگهداری آن‌ها از کیف پول‌های سخت‌افزاری لجر نانو اس (Ledger Nano S) استفاده کنید که  بهترین کیف پول‌ بیت کوین است.

نکته مهم این کیف پول این است که به هنگام ورود و ثبت نام در این پلتفرم از شما خواسته می‌شود تا کد چهار رقمی به عنوان رمز برای حساب خود تعیین کنید. اما مهم است که بدانید این کد به هیچ عنوان قابل بازیابی نیست و شما باید در حفظ کد بسیار هوشیارانه عمل کنید. اگر به هنگام ورود رمز را حداکثر تا سه بار به اشتباه وارد کنید کیف پول شما برای مدت طولانی قفل و غیرقابل دسترس می‌شود.

کیف پول سخت افزاری لجر نانو اس

  • کیف پول دسکتاپ واسابی

کیف پول واسابی (Wasabi) نرم‌افزاری است با ساختاری پیچیده که روی دسکتاپ شما نصب و قابل اجرا است. برخلاف پیچیدگی‌های ساختاری این کیف پول، کاربری بسیار آسانی دارد تا بتوانید کلیدهای خصوصی متعددی را بسازید. ویژگی بارز این کیف پول حفظ حریم خصوصی کاربران خود است. یکی از روش‌های حفظ حریم خصوصی کاربران بخش coin join است که این امکان را می‌دهد تا شما بتوانید تاریخ معاملات خود را پنهان کنید.

کیف پول دسکتاپ واسابی

  • کیف پول تحت وب بلاک چین دات کام

یکی از محبوب ترین،  قدیمی‌ترین و بهترین کیف پول های دیجیتال بیت کوین، کیف پول تحت وب بلاک چین دات کام (blockchain.com) است که پیش‌تر با آدرس blockchain.info فعالیت می‌کرد. این کیف پول از سایر ارزهای مهم هم پشتیبانی می‌کند و همچنین کاربری بسیار ساده‌ای هم دارد. به دلیل تحت وب بودن این کیف پول، امکان استفاده و دسترسی راحت‌تری نسب به انواع دیگر کیف پول‌ها دارد که شما می‌توانید این کیف پول را هم در موبایل خود و هم دسکتاپ داشته باشید.

کیف پول تحت وب بلاک چین دات کام

  • کیف پول موبایل و دسکتاپ اکسودوس

والت نسبتا جدیدی وارد بازار رمز ارزها به نام کیف پول اکسودوس (Exodus) شده است که از هر دو نسخه موبایل و دسکتاپ پشتیبانی می‌کند. ویژگی جالب این کیف پول این است که کاربران آن می‌توانند در صرافی داخلی همین کیف پول رمز ارزها معامله و خرید و فروش کنند. این ویژگی محبوبیت اکسودوس را به شدت افزایش داد. از جذابیت ظاهری این کیف پول امکان تغییر رنگ و تم کیف پول است.

کیف پول موبایل و دسکتاپ اکسودوس

خرید بهترین کیف پول بیت کوین از فروشگاه علی سیتی

باید گفت که کل بازار معاملاتی جهانی رمز ارز یک بازار دیجیتال است که اصلا ماهیت فیزیکی ندارد و تمامی فعالیت‌ها اعم از انجام معاملات، تراکنش‌ها و سرمایه‌گذاری و نگهداری دارایی‌های دیجیتالی در بستری ایمن اما آنلاین و غیر فیزیکی صورت می‌گیرد.

بنابراین برای نگهداری از ارزهای دیجیتالی نیاز به یک کیف دیجیتال هم هست. اما چگونه از بین صدها کیف پول بتوانیم بهترین کیف پول را انتخاب کنیم مسئله‌ای بود که در این مقاله به توضیح آن پرداختیم. امید است که مطالعه این مقاله کمکی باشد برای تمامی سرمایه‌گذاران بازار کریپتوکارنسی تا بتوانند با آگاهی بیشتر بهترین کیف پول بیت کوین را انتخاب کنند.

مرتبط ترین مطالب در مورد "معرفی بهترین کیف پول های بیت کوین"

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محدوده قیمت
محدوده قیمت - slider
76,000تومان12,070,000تومان

وضعیت کالا

فیلتر موجودیت
وضعیت کالا

دسته بندی محصولات

دسته بندی محصولات

بلوتوث

بلوتوث

رنگ

رنگ

ظرفیت

ظرفیت
				
					helloalicity
				
			
				
					alicitycard
				
			
کتابچه رمز ارزهای دیجیتال
آموزش ارز دیجیتال ، بلاکچین، ترید کردن و...
پیشنهادی

به نام خدای رنگین کمان

درود به مردم شریف ایران همانطور که تو این 3 ماه در کنار شما بودیم و همزمان با تعطیلی شما ما هم تعطیل بودیم.

تصمیم گرفتیم تماما سود بدست آمده خرید از سایت های خارجی مون و نیمی از سود باقی محصولات رو به کولبرانی که تو این سال ها آسیب دیدن و یا تو این 3 ماه هیچ فعالیتی نداشتن تقدیم کنیم. امیدواریم که بتونیم کمک شایانی بکنیم.

پیغام شما با موفقیت برای مدیریت علی سیتی ارسال شده است.
به زودی با شما تماس خواهیم گرفت.