درباره ما

علی سیتی / درباره ما

تاریخچه فعالیت

1398

شروع

مجموعه علی سیتی در سال ۱۳۹۸ با توجه به تحریم های بین المللی در کشور و رفع نیاز کاربران با هدف راه اندازه یک فروشگاه اینترنتی و خرید محصولات اورجینال از سایت های خارجی، خرید از آمازون و ایبی شکل گرفت.
1398
1399

شروع

با گسترش فعالیت های ارزهای دیجیتال در جامعه و درخواست کاربران برای خرید انواع کیف پول های دیجیتال از خارج از ایران، این مجموعه تصمیم گرفت تا اطلاعاتی بیشتر در حوزه رمز ارزها و انواع کیف پول های دیجیتال را در اختیار کاربران ایرانی قرار دهد.
1399
1400

اهداف

هم اکنون مجموعه علی سیتی با در نظر گرفتن آینده جوامع و با استفاده از نیروهای متخصص و آگاه در زمینه ارز های دیجیتال و مفاهیم آن، فروش انواع کیف پول های دیجیتال، پشتیبانی و راهنمایی مشتریان گامی در جهت افزایش دانش و اطلاعات مردم عزیزمان برداشته است.
1400

چشم انداز

در ادامه تبدیل شدن به وب سایتی مرجع در زمینه اطلاع رسانی ارزهای دیجیتال و بلاک چین، آموزش و فروش انواع کیف پول ها و ارائه راهکارهای تجاری در این حوزه از رسالت این مجموعه است.

اعضای تیم

علی افشین - مدیریت

علی افشین

علی بنیان گذار مجموعه علی سیتی و به تکنولوژی و کمک به آدم ها برای یادگیری دنیای جدید علاقه زیادی داره، بر همین اساس ایده علی سیتی رو به دنیا آورد، دنیایی پر از صلح که ثروت های اون به طور مساوی تقسیم شده باشد، از آرمان های علی سیتی است.

الهام آدریانی - کارشناس ارشد سئو

الهام آدریانی

الهام مهندسی نرم افزار و کارشناس سئوی علی‌ سیتیه. 11 سال سابقه کار در حوزه طراحی سایت و سئو داره اما همیشه به دنبال آپدیت کردن خودش و یادگیری مسائل جدیده.

زینب صباغیان - مدیریت فعالیت های اجرایی

زینب صباغیان

زینب مدیریت کارهای اجرایی علی‌سیتی رو داره، همیشه به آینده امیدواره و البته به دنبال چالش‌های جدید میگرده تا بتونه خلاقیت و مدیریتش رو به چالش بکشه. با لبخند و خوش ذوقی سعی داره انرژی تیم رو بالا نگه داره.

سپهر طلوعی - دیجیتال مارکتر

سپهر طلوعی

سپهر مسئولیت دیجیتال مارکتینگ علی سیتی رو بعهده داره و علاقه هدفش جا به جا کردن آمار ارقامه. سرگرمیش مطالعه چالش های حل شده برند های بزرگه دنیای تکنولوژیه.

حمیدرضا کاظمی - گرافیست

حمیدرضا کاظمی

حمیدرضا گرافیست مجموعه و یکی از یاران قدیمی علی سیتی هستش و هر جا که صحبت از ایده و خلاقیت باشه، وصل میشه به حمیدرضا. کل فعالیت های گرافیکی از تجربه کاربری، بنرها، اینستاگرام، پوسترف موشن و ... از خلاقیت حمیدرضا عبور می کنه.

سامان افشین - مدیریت

سامان افشین

سامان بنیان گذار و مدیراجرایی مجموعه علی سیتی و از اون دسته افرادی که حواسش به همه چیز هست. بسیار پر تلاش و پر از ایده ناب. همیشه در تلاش برای پیشرفت مجموعه و اعضای تیم هست.

سُندُس افشین - بازاریابی شبکه های اجتماعی

سُندُس افشین

سُندُس یکی از یارای قدیمی تیم علی سیتی که در شبکه های اجتماعی و بازاریابی مجموعه فعالیت داره و حقوق مشتریان الویت کارش هست و بسیار دلسوزه و مهربان و تیم علی سیتی رو مثل خانواده خودش دوست داره.

مهدی کاظمی - برنامه نویس

مهدی کاظمی

مهدی یار حاشیه نشین تیم علی سیتی که از 12 سال پیش برنامه نویسی تحت وب رو شروع کرده و 6 سالی بعنوان یه مربی در مرکز کارآفرینی دانشگاه کاشان به علاقمندان طراحی و برنامه نویسی کمک می کنه تا ایده هاشون به واقعیت تبدیل شه.

امین ولی پور - توسعه دهنده وردپرس

امین ولی پور

امین طراح و پشتیبان سایت علی سیتی هستش که فعالیت و کار رو جز تفریحات ش میدونه. علاقه به طراحی سایت و سئو داره و تشنه یادگیری مباحث جدید.

علی سیتی در رسانه ها

همکاران

				
					helloalicity
				
			
				
					alicitycard
				
			
کتابچه رمز ارزهای دیجیتال
آموزش ارز دیجیتال ، بلاکچین، ترید کردن و...
پیشنهادی

به نام خدای رنگین کمان

درود به مردم شریف ایران همانطور که تو این 3 ماه در کنار شما بودیم و همزمان با تعطیلی شما ما هم تعطیل بودیم.

تصمیم گرفتیم تماما سود بدست آمده خرید از سایت های خارجی مون و نیمی از سود باقی محصولات رو به کولبرانی که تو این سال ها آسیب دیدن و یا تو این 3 ماه هیچ فعالیتی نداشتن تقدیم کنیم. امیدواریم که بتونیم کمک شایانی بکنیم.

پیغام شما با موفقیت برای مدیریت علی سیتی ارسال شده است.
به زودی با شما تماس خواهیم گرفت.