آموزش کیف پول سیف پال SafePal S1

علی سیتی / آموزش کیف پول سیف پال SafePal S1

تالیف

elham adriyani

زمان انتشار

18 مهر 1400

نظرات

1 نظرات

آنچه که در این مطلب می خوانید:

آموزش کیف پول سخت افزاری  سیف پال SafePal S1

کیف پول‌های سخت افزاری بهترین گزینه برای ذخیره دارایی‌های دیجیتال شما هستند و این تضمین را دارند که کیف پول و کلیدهای خصوصی متعلق به مالک اصلی هستند. در میان کیف پول‌های سخت‌افزاری، SafePal S1 یکی از راحت‌ترین و مطمئن‌ترین گزینه‌ها برای ذخیره، مدیریت و مبادله دارایی‌های افراد مبتدی و حرفه‌ای است، که سرمایه‌گذاران بزرگی از جمله بایننس در پشت آن قرار دارند. کیف پول سیف پال S1 با پشتیبانی از 20 بلاک چین و بیش از 10000 توکن، در سال 2019 برای کاربرانی که به امنیت دارایی‌های خود در دنیای ارزهای دیجیتال اهمیت می دهند به بازار عرضه شد. اما پس از خرید کیف پول سخت افزاری سیف پال مراحلی باید برای نصب آن طی شود که ممکن است کمی پیچیده باشد. از این رو ما در این مقاله قصد داریم تا به شرح قدم به قدم مراحل راه اندازی کیف پول سیف پال بپردازیم، تا بتوانید به راحتی شروع به استفاده از این کیف پول نمایید.

تایید اعتبار کیف پول سخت افزاری سیف پال S1

پس از روشن کردن کیف پول سیف پال، اولین مرحله احراز هویت یا تایید اعتبار دستگاه می باشد. این مکانیزم امنیتی، برای زمانی است که کاربر یک کیف پول سخت افزاری سیف پال جدید خریداری و دریافت کرده است. برای تکمیل این فرآیند 4 قدم ساده باید طی شود:

 1. هنگام راه اندازی کیف پول سیف پال، اولین قدم انتخاب زبان مورد نظر است. پس از انجام این کار، صفحه تایید اعتبار دستگاه را مشاهده خواهید کرد. سپس با کلیک بر روی Next، یک QR کد منحصر به فرد نمایش داده می شود.

                                                                                                                                    

 1. راه اندازی کیف پول سخت افزاری سیف پال
 2. از مرورگر تلفن همراه خود برای اسکن QR کد نشان داده شده استفاده کنید. اکنون به یک صفحه تأیید هدایت خواهید شد. روی دکمه OK دستگاه کلیک کنید تا وارد مرحله بعدی شوید، جایی که یک کد 6 رقمی را می بینید که به طور تصادفی توسط دستگاه S1 تولید می شود. حال کد تأیید 6 رقمی را در صفحه باز شده در مرورگر تلفن همراه خود وارد کنید.


 3. با وارد کردن کد تایید در مرورگر تلفن همراه و کلیک بر روی Authenticate نتیجه تایید اعتبار را مشاهده خواهید کرد. توجه داشته باشید که اگر دستگاه جدیدی خریداری کرده‌اید، در این مرحله از نصب کیف پول سخت افزاری سیف پال، دستگاه شما باید به عنوان یک دستگاه جدید و اصل شناسایی شود.
 4. در این مرحله در دستگاه کیف پول خود بر روی Next کلیک کنید، و QR کد نشان داده شده در صفحه نتیجه را اسکن کنید تا کیف پول فعال شود. فرآیند فعال سازی ممکن است چند دقیقه طول بکشد و سپس مرحله تایید اعتبار به پایان می رسد.
 5. اسکن qr در safepal

راه اندازی کیف پول سخت افزاری سیف پال S1

پس از تایید و احراز هویت کیف پول خود در مرحله قبلی از راه اندازی کیف پول سیف پال، اکنون می توانید دستگاه را با ایجاد یک کیف پول جدید یا بازیابی کیف پول موجود در آن راه اندازی کنید. در دستگاه S1، گزینه‌ای برای انتخاب بین «ایجاد کیف پول جدید» یا «بازیابی کیف پول من» مشاهده خواهید کرد.

نصب کیف پول سبف پال

 • Create New Wallet یا “ایجاد کیف پول جدید” به این معنی است که شما قصد دارید یک کیف پول جدید و خالی برای خود بسازید.
 • Recover My Wallet یا “بازیابی کیف پول من” به این معنی است که می توانید کیف پولی که از قبل داشتید را به دستگاه وارد کنید تا بتوانید رمزارزهای موجود خود را، در کیف پول سخت افزاری جدید S1 ذخیره و مدیریت کنید.

ایجاد کیف پول جدید

برای ایجاد یک کیف پول جدید در این مرحله از نصب کیف پول سیف پل، نوبت به یادداشت عبارت بازیابی می رسد. در اینجا پس از کلیک بر روی Create Now مراحل زیر باید طی شود:

 1. یکی از اعداد 18، 12، و 24، که به معنی تعداد کلمات بازیابی می باشند را انتخاب کنید. اکنون دستگاه لیستی از عبارات Mnemonic را در اختیار شما قرار می دهد و شما باید آنها را در برگه‌ی بازیابی یادداشت کرده و در مکانی امن نگهداری کنید. سپس بر روی OK و پس از آن Next کلیک کنید.
 2. در این مرحله باید از عبارت Mnemonic که دستگاه به شما نشان می دهد کلمات مورد نظر را به ترتیبی که یادداشت نموده‌اید انتخاب کرده و سپس روی OK کلیک کنید.
 3. هنگامی که کل عبارت Mnemonic را به درستی انتخاب کردید، پیام تأیید یا Verified را مشاهده خواهید کرد. سپس می توانید پین کد خود را برای کیف پول ایجاد کنید. پین کد شامل 6-12 شماره دیجیتال است. پس از انتخاب گزینه Set My PIN وارد صفحه جدیدی می شوید.
 4. در این مرحله می توانید پین کد مورد نظر خود را وارد کنید. پس از وارد کردن، باید آن را تایید کرده و مجدداً در صفحه جدید وارد کنید. پس از تایید نهایی پین کد، وارد صفحه جدیدی شده و پس از 10 تا 15 ثانیه با پیغام Wallet is created مواجه می شوید.
 5. حال باید نام کیف پول سخت افزاری خود را وارد کنید. پس از وارد کردن نام، گزینه Done را انتخاب کنید. سپس گزینه OK را انتخاب کنید. اکنون قسمت مهم از راه اندازی کیف پول سیف پال به پایان رسید، و کیف پول جدید شما در دستگاه SafePal S1 ایجاد شده است.

ایجاد کیف پول safepal

بازیابی کیف پول قبلی

برای بازیابی کیف پول خود، ابتدا باید تعداد عبارات بازایابی که داشتید، یعنی بین 18، 12، و 24 را انتخاب کنید. پس از آن، می بایست آنها را به ترتیب وارد کنید. پس از وارد کردن تمام عبارات بازیابی و تایید آنها، باید پیام Verified را مشاهده کنید. در ادامه، مراحل (3 تا 5) بالا را دنبال کنید.

بازیابی safepal

اتصال کیف پول سخت افزاری سیف پال S1 با اپلیکیشن SafePal

از آنجایی که کیف پول سیف پال یک دستگاه آفلاین است، قادر به برقراری ارتباط با اینترنت یا بلاک چین برای ارسال یا دریافت رمزارز نمی باشد. از این رو برای اینکه بتواند یک مبادله کریپتو را امضا کند یا اجازه ورود به DApp را بدهد، باید با اپلیکیشن سیف پال pair شود تا بتواند انتقال ارز دیجیتال را انجام داده یا داده‌ها را از بلاکچین یا DApps دریافت کند. بنابراین، پس از راه اندازی کیف پول سیف پال ، آخرین مرحله pair کردن دستگاه با اپلیکیشن SafePal است که از طریق مراحل زیر انجام می شود:

 1. قدم اول در این قسمت دانلود اپلیکیشن است. شما می توانید اپلیکیشن SafePal را با مراجعه به اپ استور یا گوگل پلی، و یا اسکن QR کد زیر دانلود کنید.
 2. اسکن QR
 3. اگر اولین باری است که از اپلیکیشن SafePal استفاده می‌کنید، چند دقیقه طول می‌کشد تا تنظیمات امنیتی، از جمله تنظیم رمز عبور، اثر انگشت و پَتِرن را انجام دهید. این فرآیند نسبتاً آسان است و تنها کافیست دستورالعمل‌های روی برنامه را دنبال کنید.

  اپلیکیشن safepal

 4. در این مرحله از نصب کیف پول سیف پال دو گزینه برای شما نمایش داده می شود، کیف پول نرم‌افزاری یا کیف پول سخت‌افزاری، که باید Hardware Wallet یا همان کیف پول سخت‌افزاری را انتخاب کنید و بعد از خواندن دستورالعمل‌ها روی Next کلیک کنید.
 5. انتخاب نوع کیف پول
  کیف پول سخت افزاری سیف پل
 1. با وارد شدن به فرآیند جفت شدن یا pairing، یک QR کد در اپلیکیشن مشاهده خواهید کرد. حال باید بر روی دستگاه کیف پول بر روی Scan کلیک کنید و QR کدی که اپلیکیشن SafePal برای شما ایجاد کرده است را اسکن کنید. سپس پین کد را در دستگاه وارد کنید تا اتصال مجاز شود.
 2. اسکن و وارد کردن pin
 3. پس از وارد کردن پین کد، دستگاه مجموعه‌ای از QR کدهای پویا را روی صفحه خود نمایش می دهد. در اپلیکیشن، روی Next کلیک کنید و از دوربین تلفن همراه برای اسکن این QR کدها استفاده کنید. پس از تکمیل اسکن، دستگاه شما با اپلیکیشن SafePal جفت می شود.

افزودن کوین‌ها و توکن‌ها به کیف پول سیف پال

اکنون که با اتمام مراحل آموزش کیف پول سخت افزاری سیف پل، می توانید با دنبال کردن مراحل زیر کوین‌ها و توکن‌های مورد نظر خود را به کیف پول خود اضافه کنید:

 1. در داخل اپلیکیشن در قسمت Asset یا دارایی‌ها بر روی گزینه edit کلیک کنید.

انتخاب کوین

 1. در قسمت Coin Management یا مدیریت کوین‌ها لیستی از کوین‌ها را مشاهده خواهید کرد. کوین مورد نظر خود را انتخاب کنید و روی Add Coin کلیک کنید.
  اضافه کردن کوین
 2. کدهای QR بین اپلیکیشن و کیف پول سخت افزاری را اسکن کنید. با انجام این کار، داده‌ها بین کیف پول و اپلیکیشن SafePal همگام سازی خواهند شد.
 3. حال با رفتن به قسمت Asset Management خواهید که کوین‌های مورد نظر شما اضافه شده است.

راه اندازی کیف پول نرم افزاری سیف پال

از آنجایی که سیف پال به جز کیف پول سخت افزاری، دارای کیف پول نرم افزاری نیز هست، در این بخش مراحل نصب و راه اندازی کیف پول نرم افزاری سیف پال را برای آنهایی که بدون داشتن دستگاه کیف پول می خواهند از نرم افزار سیف پال برای ذخیره ارزهای خود استفاده کنند، شرح خواهیم داد. برای نصب کیف پول نرم افزاری، پس از دانلود اپلیکیشن SafePal مراحل زیر را دنبال کنید:

پس از دانلود اپلیکیشن، آن را باز کرده و Software Wallet و سپس Create Wallet را انتخاب کنید. سپس تنظیمات امنیتی مانند رمز عبور، پَترن و اثر انگشت را طبق دستورالعمل برنامه تکمیل کنید.

آموزش کیف پول نرم افزاری سیف پال

 1. پس از انجام تنظیمات امنیتی، دوباره به صفحه اصلی باز خواهید گشت. دوباره Software Wallet و سپس Create Wallet را انتخاب کنید، و رمز امنیتی را وارد کنید.
 2. در مرحله بعد، نام کیف پول را انتخاب کرده و تعداد کلمات عبارت بازیابی که می خواهید برای کیف پول جدید ایجاد کنید را انتخاب کنید. هر چه عبارت بازیابی طولانی‌تر باشد، ایمنی آن بیشتر خواهد بود.
 3. انتخاب کلمات بازیابی
 4. سپس Back Up My Phrase را انتخاب کرده و پس از تیک زدن گزینه‌ها و کلیک بر روی Understood عبارت بازیابی خود را یادداشت نمایید. اکنون یک کیف پول نرم افزاری SafePal کاملاً جدید دارید.
  نصب کیف پول نرم افزاری سیف پال

اگر به دنبال کیف پولی با قیمت مناسب و ایمن هستید، کیف پول سخت افزاری SafePal S1 انتخاب مناسبی برای شما خواهد بود. پس اگر تاکنون موفق به خرید کیف پول سیف پال نشدید و یا قصد خرید آن، یا دیگر کیف پول‌های معتبر را دارید، به یاد داشته باشید که وبسایت علی سیتی امکان خرید انواع کیف پول‌های سخت افزاری را با بهترین قیمت‌ها برای کاربران ایرانی فراهم کرده است. تنها کافیست به وب‌سایت علی سیتی مراجعه کنید و همین الان کیف پول مورد نظر خود را سفارش دهید.

مرتبط ترین مطالب در مورد "آموزش کیف پول سیف پال SafePal S1"

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محدوده قیمت
محدوده قیمت - slider
76,000تومان12,070,000تومان

وضعیت کالا

فیلتر موجودیت
وضعیت کالا

دسته بندی محصولات

دسته بندی محصولات

بلوتوث

بلوتوث

رنگ

رنگ

ظرفیت

ظرفیت
				
					helloalicity
				
			
				
					alicitycard
				
			
کتابچه رمز ارزهای دیجیتال
آموزش ارز دیجیتال ، بلاکچین، ترید کردن و...
پیشنهادی

به نام خدای رنگین کمان

درود به مردم شریف ایران همانطور که تو این 3 ماه در کنار شما بودیم و همزمان با تعطیلی شما ما هم تعطیل بودیم.

تصمیم گرفتیم تماما سود بدست آمده خرید از سایت های خارجی مون و نیمی از سود باقی محصولات رو به کولبرانی که تو این سال ها آسیب دیدن و یا تو این 3 ماه هیچ فعالیتی نداشتن تقدیم کنیم. امیدواریم که بتونیم کمک شایانی بکنیم.

پیغام شما با موفقیت برای مدیریت علی سیتی ارسال شده است.
به زودی با شما تماس خواهیم گرفت.