مشتریان می توانند پرداخت خود را از یکی از سه طریق زیر انجام دهند:

درگاه پرداخت اینترنتی

یکی از رایج ترین روش های پرداخت آنلاین، استفاده از درگاه بانکی می باشد. روشی مطمئن و راحت که قابلیت اتصال به صفحه پرداخت بانک را دارد. بنابراین برای سهولت در فرآیند پرداخت از درگاه امن زرین پال می توانید استفاده کنید. به این صورت است که شما پس از انتخاب کالا مورد نظر و افزودن آن به سبد خرید، وارد صفحه پرداخت اینترنتی بانک می شوید. در آنجا اطلاعات کارت که شامل: شماره کارت، رمز دوم، cvv و تاریخ انقضای کارت می شود را وارد می کنید و پس از پرداخت یک کد پیگیری از طرف بانک دریافت خواهید کرد. 

کارت به کارت

اگر با پرداخت آنلاین مشکلی دارید و یا شرایط اتصال به اینترنت و قطعی های مرتبط با آن شرایط نامطلوبی را ایجاد کرده است، می توانید به راحتی از طریق شماره 16 رقمی موجود در سایت، عملیات پرداخت را انجام دهید. در این صورت بعد از واریز به شماره های درج شده در فروشگاه تصویر رسید آن را از طریق فرم تماس با ما جهت پیگیری و ثبت در سند حسابداری ارسال نمایید.

پرداخت در محل ( تنها ویژه مشتریان تهران)

علاوه بر 2 روش مرسوم پرداخت در بازار، می توانید پرداخت و دریافت کالا را درب منزل انجام دهید. با توجه به این که برخی از مشتریان تمایل دارند قبل از هر گونه پرداختی، کالای خود را تحویل بگیرند و صحت فیزیکی آن را بررسی کنند، ما بر آن شده ایم که جلب رضایت و حس آرامش مشتری در این روش را فراهم کنیم. بنابراین فقط برای مشتریان شهر تهران پرداخت در محل نیز فعال می باشد.