عودت سفارش

علی سیتی / عودت سفارش

عودت سفارش

 1. طبق ماده 37 قانون تجارت الکترونیک مصوب 17/10/1382 مشتری می تواند ظرف مدت هفت روز کاری اقدام به عودت کالا وانصراف خود از خرید  نماید مشروط به اینکه:
 2. کالای خریداری شده باز نشده و پلمپ باشد.
 3. هزینه باز پس فرستادن کالا طبق ماده 37 قانون تجارت الکترونیک، بر عهده خریدار می‌باشد.
 4. نظر به انتخاب روش تحویل کالا توسط مشتری، زمان آغاز مدت هفت روز کاری انصراف از خرید طبق بند الف ماده 38 قانون تجارت الکترونیک از تاریخ تحویل کالا توسط شرکت به کالا رسان مناط اعتبار می‌باشد.
 5. به موجب «بند د» ماده ۳۸ قانون تجارت الکترونیک انصراف خریدار در مواردی که شرایط خاصی بر نوع کالا و خدمات حاکم است و عبارت «تماس قبل از خرید روی آن درج شده» اجرا نخواهد شد.
 1. طبق ماده 41 قانون تجارت الکترونیک چنانچه کالای خریداری شده توسط مشتری با کالای ارسال شده توسط فروشگاه از نظر(جنس، برند، رنگ) متفاوت باشد مشتری باید حداکثر ظرف مدت 24 ساعت پس از دریافت کالا از کالارسان، کالا را با توجه به شرایط ذیل به فروشگاه عودت نماید:
 2. هزینه عودت کالا بر عهده فروشگاه خواهد بود.
 3. زمان محاسبه عودت کالا در فرض فوق از سوی مشتری تاریخ مندرج در قبض تحویل کالا به کالارسان خواهد بود.
 4. چنانچه کالای خریداری شده مشمول بندهای فوق نبوده و پس از باز شدن کالا از بسته بندی دارای عیوب فنی باشد به طوری که اگر کالای خریداری شده دارای یکی از شرایط ذیل باشد:
 5. گارانتی دار(به غیر از گارانتی علی سیتی): خریدار موظف است کالای مزبور را برای شرکت گارانتی کننده ارسال نماید لذا علی سیتی هیچ گونه مسئولیتی را در ارتباط با عیوب فنی محصولات با گارانتی به غیر از گارانتی علی سیتی ندارد.
 6. گارانتی علی سیتی: مشترک موظف است ظرف مدت 24 ساعت از تاریخ مندرج در قبض تحویل کالا به کالا رسان، کالای مزبور را به عودت نماید تا کارشناسان علی سیتی علت را بررسی نموده و متعاقبا نتیجه را به خریدار اعلام نمایند.
 7. فاقد گارانتی: فروشگاه اینترنتی علی سیتی هیچگونه مسئولیتی در قبال عیوب فنی ندارد.
 8. خریدار مکلف است بلافاصله حین دریافت کالا از کالارسان و در مقابل وی اقدام به بازگشایی کالای خریداری شده از بسته یا پاکت و غیره نماید. چنانچه کالای خریداری شده دارای عیوب ظاهری مانند (شکستگی، ترک خوردگی، زدگی و غیره) باشد از تحویل کالا اجتناب نموده و در غیر اینصورت تحویل کالا توسط کالارسان به خریدار به منزله تایید صحت و سلامت فیزیکی کالا بوده و فروشگاه ادعای بعدی خریدار در این خصوص را نمی‌پذیرد.
 9. چنانچه کالای خریداری شده توسط مشتری به دلیل عدم موجودی کالا قابل تحویل نباشد، فروشگاه اینترنتی طبق ماده 39 قانون تجارت الکترونیک مکلف است وجه دریافتی را ظرف مدت 72 ساعت کاری به خریدار عودت نماید.
 10. در صورت لزوم عودت وجه به حساب مشتری، اصل بر این است که مبلغ به شماره کارت بانکی که مشتری با آن از فروشگاه خریداری کرده باشد برگشت داده می شود.

 

روند رسیدگی به درخواست مرجوعی کالا چگونه است؟

 1. پس از دریافت کالای مرجوع شده، کارشناسان خدمات پس از فروش علی سیتی ایرادات مطرح شده را بررسی می‌کنند
 2. علت مرجوعی کالا توسط کارشناسان بررسی و مطابق با شرایط و قوانین موجود، درخواست مرجوعی تایید یا رد می‌شود.
 3. پس از بررسی و در صورت تایید ایراد مطرح شده در خصوص کالا ، ادامه‌ی مراحل در بخش خدمات علی سیتی طی می­ شود و در صورتی که ایراد مطرح شده توسط مشتری به تایید کارشناسان علی سیتی نرسد ، کالا برای مشتری بازگردانده می‌شود.
 4. در صورت خودداری مشتری از تحویل کالای سالم و بدون ایراد، کالای مزبور به مدت یک ماه بصورت امانت نزد علی سیتی در واحد خدمات پس از فروش باقی می‌ماند، پس از این مدت، فروشگاه اینترنتی علی سیتی در قبال کالا و زیان‌های وارده بر آن یا مفقود شدن آن هیچ‌گونه مسئولیتی را نمی‌پذیرد.

شرایط بازگرداندن و عودت کالا

اگر کالای خریداری شده، ایراد یا اشکال فنی داشته باشد:

 1. اشکال و یا ایراد فنی باید حداکثر تا  7  روز پس از دریافت کالا، به واحد گارانتی علی سیتی اطلاع داده شود.
 2.  لازم است کارتن و جعبه اصلی محصول به همراه تمامی متعلقات همراه تا پایان 7 روز مهلت استفاده، نگهداری شود و از دور ریختن آن‌ها جداً خودداری شود.
 3.  استفاده از این سرویس تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود به همراه کلیه‌ی متعلقات همراه بازگردانده شود.
 4. برچسب‌ زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه‌ی اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، ضمانت قبول بازگشت کالا و امکان استفاده از این سرویس را از بین خواهد برد.
 5. این سرویس اشکال‏‏‌های فنی و ظاهری (شکستگی، خط و خش و مانند آن روی بدنه‌ی کالا و قطعات تزیینی) که در اثر استفاده‌ی نادرست کاربر از کالا ایجاد شود، را شامل نمی‏‏‌شود.
 6. استفاده‌ی نادرست پس از تحویل کالا شامل مواردی مانند حمل و نقل و جابجایی، نصب و راه‌اندازی، تنظیمات، کاربرد غیرمعمول، نگهداری و استفاده‌ی غیر و متفاوت با توصیه سازنده کالا (قید شده در دفترچه راهنمای کالا) می‌شود.

اگر کالای خریداری شده از نظر مشخصات یا ظاهر فیزیکی با اطلاعات وب‌سایت مغایرت داشته باشد:

 1.  وجود مغایرت یا کسری اقلام همراه کالا ، باید حداکثر طی 24 ساعت پس از دریافت کالا، به واحد پردازش سفارش علی سیتی از طریق تماس تلفنی یا ایمیل اطلاع داده شود.
				
					helloalicity
				
			
				
					alicitycard
				
			
کتابچه رمز ارزهای دیجیتال
آموزش ارز دیجیتال ، بلاکچین، ترید کردن و...
پیشنهادی

به نام خدای رنگین کمان

درود به مردم شریف ایران همانطور که تو این 3 ماه در کنار شما بودیم و همزمان با تعطیلی شما ما هم تعطیل بودیم.

تصمیم گرفتیم تماما سود بدست آمده خرید از سایت های خارجی مون و نیمی از سود باقی محصولات رو به کولبرانی که تو این سال ها آسیب دیدن و یا تو این 3 ماه هیچ فعالیتی نداشتن تقدیم کنیم. امیدواریم که بتونیم کمک شایانی بکنیم.

پیغام شما با موفقیت برای مدیریت علی سیتی ارسال شده است.
به زودی با شما تماس خواهیم گرفت.