خرید از سایت های خارجی

شاید تا کنون برایتان پیش آمده باشد که یک کالایی را نیاز داشته باشید که در هیچ از فروشگاه های ایران آن را پیدا نکنید ویا به دنبال برند خاصی باشید که این برند در ایران وجود ندارد و یا اینکه با توجه به مشکلات تحریم در ایران و نوسانات ارز خرید از سایت های خارجی را کاری غیر ممکن بدانید. اما اینگونه  نیست،  شما به سادگی می توانید هر کالایی را که دوست دارید ازفروشگاه های  سراسر جهان واز سایت های خارج از ایران سفارش دهید و از بابت تحویل کالا خیالی آسوده داشته باشید.  

خرید از سایت های خارجی

برترین سایت های فروشگاهی جهان

فروشگاه های اینترنتی زیادی در سراسر جهان وجود دارد که شما می توانید از همه آنها  دیدن و کالاهای اورجینال  مورد نظر خود را خریداری کنید .با خرید از سایت های خارجی انواع  محصولات و کالاهای اورجینال مانند کیف و کفش اورجینال، ساعت های اورجینال از برندهای معروف و خاص، کلیه کالاهای دیجیتال نظیر هندزفری،تبلت،گوشی و… و همچنین پوشاک اورجینال را حتی به قیمت پایین تر از ایران سفارش دهید.  در ذیل برخی از معروفترین فروشگاه های جهان  را نام معرفی می کنیم.

  • خرید از آمازون   (amazon.com)
  • خرید از ایبی   (ebay.com)
  • خرید از فروشگاه علی بابا  (Alibaba.com)
  • خرید از علی اکسپرس    (aliexpress.com)
  • خرید از فروشگاه اچ اند ام   (hm.com)
  • خرید از فروشگاه اینترنتی اتسی  (etsy.com)
  • خرید از فروشگاه اینترنتی تائوبائو  (Taobao.com)
  •  خرید از فروشگاه زالاندو   (zalando.com)
  • خرید از فروشگاه وال مارت  (Walmart.com)
فروشگاه های خارجی
خرید از برترین فروشگاه های دنیا

روش خرید از سایت های خارجی

در حقیقت روش کار خرید از سایت های خارجی مانند خرید از سایت های داخلی است، انتخاب محصول و اضافه کردن به سبد خرید و در نهایت پرداخت هزینه . تنها تفاوت آن در نوع  کارت ها و شیوه  پرداخت است.  درفروشگاه های خارجی در مرحله پرداخت از کارت های اعتباری مسترکارت ویا امریکن اکسپرس و کارت های دیگر وهمچنین سایر روش های پرداخت مانند پی پال به جای کارت های بانکی  داخلی  استفاده می شود.در برخی از کشورها ارسال پستی کالاها از طریق آن کشور به ایران امکان پذیر است اما با توجه به  اینکه بیشترین و برترین  فروشگاه ای اینترنتی در کشور امریکاست و این کشور ارسال  برای کشور ایران ندارد اگر قصد خرید از این فروشگاه ها را دارید با علی سیتی همراه باشید و محصولات خود را همین حالا و بدون نگرانی سفارش دهید.

خرید از سایت های خارجی با فروشگاه علی سیتی

برای اینکه بتوانید محصولات مورد نظر خود را به سادگی و بدون داشتن کارت های اعتباری خارجی و یا نگرانی از ارسال ومشکلات گمرک از سایت های خارجی سفارش دهید و از تحویل کالا در درب منزل اطمینال حاصل نمایید تنها کافی است لینک محصولات مورد نظر را برای فروشگاه علی سیتی ارسال کرده و با محاسبه قیمت آن به ریال در سایت از هزینه آن اطلاع پیدا کرده و کالای خود را سفارش دهید. فروشگاه علی سیتی در کوتاهترین زمان ممکن و در نهایت بین 2 الی 4 هفته کاری  کالای شما را درب منزل تحویل می دهد.خرید از سایت های خارجی را با ما تجربه نمایید.

خرید از سایت خارجی
خریدی هوشمندانه از سایت های خارجی