معرفی ایبی (Ebay)

فروشگاه اینترنتی ایبی (Ebay) توسط یک کارآفرین ایرانی، متولد فرانسه به نام پیرامیدیاردر سال 1995  میلادی تأسیس گردید. در حال حاضر ایبی یکی از بزرگترین و پرفروش ترین فروشگاه های اینترنتی دنیاست که بیش از 27 شعبه در سراسر جهان دارد.هر آنچه که بخواهید را می توانید در ایبی بیابید و یا اجناس استوک خود را در ایبی به فروش و یا مزایده بگذارید. علاوه براین، تخفیفات جذاب وبسایت ٍEbay سبب می شود که افراد از سراسر دنیا و حتی ایرانیان  راغب به خرید از ایبی شوند.

ایبی
فروشگاه اینترنتی ایبی (Ebay)

خرید از ایبی (Ebay)

با توجه به وجود کالاهای غیر اصل و تقلبی در کشورما، خرید از ایبی، خرید از آمازون ویا خرید از سایر فروشگاه های اینترنتی جهان مورد توجه قرار گرفته است. علاوه بر این شاید شما هم مانند خیلی از افراد درپی خرید محصولات و یا کالاهایی ‌باشید که در کشور ایران پیدا نمی‌کنید و یا این که ارزش کالا با نرخ جهانی آن تفاوتی فاحش دارد.در سال های اخیر خرید از سایت های خارجی به دلیل مشکل پرداخت یوزرهای ایرانی با دشواری های زیادی روبرو شده و همچنین قابلیت ارسال کالاها به صورت مستقیم برای ایرانی ها وجود ندارد. اما نگران نباشید شما می توانید هر آنچه را که دوست دارید بوسیله علی سیتی از ایبی خریداری کنید.

در هنگام خرید ازEbay یا سفارش محصولات، به نو و استوک بودن کالا دقت فرمایید علاوه بر این درهنگام خرید  به تصاویر محصول، سایز، اندازه، رنگ و سایر ویژگی ها و اطلاعات محصولات  توجه کرده تا از کیفیت و مشخصات آن آگاه و با خیالی آسوده سفارش خود را ثبت نمایید.

خرید هوشمندانه و هیجان انگیز از ایبی (Ebay)

 همانطور که می دانیم فروشگاه های اینترنتی زیادی در سراسر جهان وجود دارد که شما می توانید کالای مورد نظر خود را از آن ها سفارش دهید. فروشگاه اینترنتی آمازون، اتسی،علی بابا، وال مارت و… اما فروشگاه اینترنتی ایبی علاوه بر قابلیت فروش کالاهای نو و دست دوم، قابلیت مزایده برای فروش محصولات را نیز ممکن ساخته است.در Ebay فروشندگان محصولات این امکان را دارند که کالای خود را به بالاترین پیشنهاد قیمت بفروشند.با خرید از ایبی در مزایده و یا استفاده از پیشنهادات ویژه محصولات، خرید هوشمندانه، جذاب و هیجان انگیز را تجربه نمایید.

خرید از ایبی
خرید از Ebay
مزایای خرید از ایبی 
  • خرید محصولات اورجینال و اصل 
  • خرید جدیدترین محصولات که حتی در بازارهای ایران نمی توان یافت. 
  • خرید کالاها در مزایده
  • خرید از حراجی های و کالاهای تخفیف خورده ایبی
  • خرید کالای استوک با کیفیت با خرید از Ebay
  • خرید به قیمت ارزان تر از ایران
  • تحویل رایگان کالا
  • تحویل کالا درب منزل
  • خرید آسان و قابل اطمینان
خرید آسان از ایبی با علی سیتی

فروشگاه علی سیتی قادر به تهیه سفارش های شما ازتمامی سایت های خارجی است. شما در واقع می توانید از فروشگاه علی سیتی کالاهای اورجینال را سفارش وخریدی هوشمندانه داشته باشید. برای خرید ابتدا وارد سایت ایبی شده و در قسمت جستجو محصولات کالای مورد نظر خود را بیابید سپس لینک کالا را برای ما ارسال کنید.کارشناسان علی سیتی در کوتاهترین زمان ممکن کالای شما را برآورد هزینه کرده و سفارش شما را ثبت می کنند و کالای شمارا درب منزل تحویل می دهند.

مزایای خرید از ایبی
مزایای خرید از Ebay

با خرید از ایبی همراه علی سیتی تجربه یک خرید خوب از سایت های خارجی را داشته باشید.